TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen Çukurova 13. Kitap Fuarı, 4-12 Ocak 2020 tarihlerinde TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

cukurova-kitap-fuari-13-kez-kapilarini-acacak

Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkılar sağlayan Çukurova Kitap Fuarı’nda panel, söyleşi, atölye çalışmalarından oluşan 70 kültür etkinliği düzenlenecek. İmza günlerinde okurlar, sevdikleri yazarlarla buluşma fırsatı yakalayacak.

Çukurova Kitap Fuarı’nın konukları arasında Gülten Dayıoğlu, Hasan Ali Toptaş, Ercan Kesal, Feyza Hepçilingirler, Arif Keskiner, Ayşe Kulin, Ahmet Ümit, Altan Öymen, İpek Ongun, Atilla Yeşilada, Enver Aysever, Ahmet Telli, Mine Söğüt, Adnan Özyalçıner, Mavisel Yener, Nebil Özgentürk, Tülin Kozikoğlu, Aydın Ilgaz, Sevil Atasoy, Sima Özkan, Şükrü Erbaş, Yavuz Bahadıroğlu, Nazlı Çevik Azazi, Saygı Öztürk, Behiç Ak, Aytül Akal, Doğu Yücel, Mete Yarar, Judith Malika Liberman, Sinan Yağmur, Bahadır Yenişehirlioğlu, Esin Pervane, Zafer Algöz, Can Yılmaz ve daha pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı bulunuyor.

Çukurova Kitap Fuarı’nı Takip Edin

Fuar hakkında en güncel haberlere, ayrıntılı etkinlik programı ve imza günleri listesine www.cukurovakitapfuari.com sitesinden ulaşabilir; facebook/tuyapkitapfuari, twitter/kitapfuari ve instagram/kitapfuari hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.

Ayrıntılı etkinlik programı ve imza günleri listesine web sitesinin Etkinlik Takvimi sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Girişin ücretsiz olduğu Çukurova Kitap Fuarı, her gün 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir. Son gün kapanış saati ise 19.00.