post-oyku-33-700x988

Tanıtım bülteninden:

Post Öykü 33. sayısıyla raflarda! İlk sayfalarındaki Cemal Şakar öyküsüyle okuru selamlayan Mart-Nisan sayısı Arda Arel, Onurhan Ersoy, Betül Sezgin ve Mustafa Aplay metinleriyle devam ediyor. Güzide Ertürk, Kadir Danış, Seyit Çolak ve Sedat Demir’in farklı köşelere konuk olduğu yeni sayıda Nîkû Hâkpûr’dan çeviri bir öykü de sizleri bekliyor. Çevirmen Diyor ki köşesinde ise bu defa Sabri Gürses anlatıyor.

Handan Acar Yıldız, Ertan Örgen, Gülşen Funda Çelik, Betül Sezgin ve Ahmet Sarı’nın kaleminden çıkan yazılarla farklı konuları inceleyen Post Öykü 33, Neslihan Önderoğlu, Ömer Çelik, M. Fatih Kutlubay, Sebahat Meraki ve Neslihan Soydaş ile öykü bölümünü tamamlıyor. Kırkıncı Oda’nın kapısında ise Güven Adıgüzel ise anlatmaya devam ediyor. Söyleşi bölümünde bu kez Ertuğrul Emin Akgün, Arda Arel’in konuğu.

Sıkı kitap okurlarının merakla beklediği Post Kitap, yine dopdolu. Mustafa Aplay, Ali Oktay Özbayrak, Yelda Sözdemir, Ali Yağan, Betül Sezgin, Gülşen Funda Çelik, Betül Yavuz, Nursena Koç, Uygar Atasoy, Murat k. Murat yazılarıyla sizi bekliyor.