Adsız

Tanıtım bülteninden:

Dosyaya Zeki Sarıhan, Ahmet Uysal, Ahmet Özer, Nurdane Ö.Sağkan, Işık Kansu, Mustafa Duman, Murat Tuncel ve dosya editörü Celal Karaca da yazılarıyla katkı sağladı.

Özge Sönmez, Nisa Leyla, Nevruz Uğur, Levent Karataş, Aslıhan Tüylüoğlu, Mehmet Şepçi, Hazım Baran, Oya Gündüz Aksu, Şerif Tezgörenler, Dilek Bilge, Duran Aydın, Mehmet Kıyat, Öner Fikri, Serdar Topaloğlu, Şaban Çetin, Adem Fatih Kılıç, Taha İhsan Çetin, Bahar Şahin, Ertekin Özcan, İlknur Karacasu, Süleyman Berç Hacil ve Ayten Mutlu şiirleriyle yer aldı.

Fuat Sevimay, Akın Ersöz, Mehmet Erkan, Ali Fuat Karaöz, Kamile Yılmaz, Erhan Tığlı, Mehmet Ali Canikli derginin 27. sayısında öyküleriyle yer aldı.

Dergide Doğan Özdemir, Ümit Tarı, Dr. Faruk Güçlü, Meltem Kofoğlu, Hasan Akarsu ve Seval Arslan kitap değerlendirmesiyle; Tahsin Şimşek, Ersin Erge, Fevzi Günenç, Muzaffer Gündoğar, Haluk Yolsal yazılarıyla yer aldı. Kadir İncesu, şair Öztürk Tatar ile Ümit Kaftancıoğlu’na dair geniş kapsamlı bir röportaj gerçekleştirdi. Dergimizin şiir editörü Fatma Hatun Esen, Eylem Hatice Bayar ile yaptığı röportajın yanında bir de anı yazısıyla yer aldı.

Bu sayımızda Ümit Kaftancıoğlu’yu katledilişinin 40. yılında saygıyla anıyoruz.

Ayrıca dergimizin emekçilerinden Onur Kırkaç’a kapak tasarım çalışması için teşekkür ederiz.

Dağıtım yerleri:

İstanbul: Mephisto Kitabevleri (Kadıköy, Beyoğlu, Beşiktaş), Pandora (Beyoğlu)
Ankara: İlhan İlhan ve Turhan Kitabevi
İzmir-Alsancak: Yakın Kitabevi
Gaziemir: Park Kitabevi
Mersin-Tarsus: Antik Sahaf ve Kitabevi
Hatay: Ferah ve Harf Kitabevleri
Ordu: Serüven Kitap-Kafe
Çorum: İpek Kitabevi
Samsun: Endülüs ve Penguen kitabevleri, Tuti Kafe, Samsun Sahaf
Bafra: Eflatun Kitabevi

Derginin iletişim adresi:
edebiyatnobeti@gmail.com