Aylık öykü uygulaması Trendeki Yabancı‘nın yirminci sayısı “Renkler” temasıyla yayımlandı.

Tanıtım bülteninden:

Doğukan İşler, Daryl Scroggins, Ecehan Biçen, Lawrence Schimel, Murat Gil, Hüseyin Kılıç, Sean Pravica, Neil Clark, Ayşe Başcı, Deniz Tekin, Matilda Harjunpää, Aimee Parkison, Meg Pokrass, Tara Isabel Zambrano, Semrin Şahin, C Pam Zhang, Michele Finn Johnson, E.L. Miller, Beyza Süren, Ayşe Parlak Akyüz ve Ayşegül Kopdagel öyküleriyle Trendeki Yabancı‘nın Mayıs sayısında.

Trendeki Yabancı‘da online olarak ücretsiz okuyabileceğin Can Yayınları kitapları: Tekinsiz HikâyelerMürver AğacıDr. Jekyll ve Mr. HydeYaman AdamŞeytani ÖykülerBir de Baktım YoksunNyarlathotepEvvelotel – SaklıSular Ne GüzelseBize Umut GerekTrajik NüansYaz KorkularıYalnız Uyuyanlar İçinOysa Herkes Kendisiyle MeşgulYufka YürekAşka İnanmayanlar İçin Aşk ÖyküleriÇok Özel İsimler SözlüğüŞen SaatGece YolculuğuDüşler, Kâbuslar ve Gelecek Masalları, Temiz Kâğıdı

Trendeki Yabancı‘nın yeni sayısı, App Store ve Google Play Store’da yayında! Hemen indir, abone ol, cebinde hep bir hikâye olsun. Uygulamayı indirerek bugüne kadar çıkan tüm sayılara erişebilirsin.