Genel Yayın Yönetmenliğini Umay Umay’ın, editörlüğünü Serkan Türk’ün yaptığı “sadece Şiir” dergisi, dilimizin yanı sıra bu ülkede yaşayan ve yazılan diğer dillerden şiir örneklerini de okurun dikkatine sunuyor.

Tanıtım bülteninden:

sadece ŞİİR’in altıncı sayısı çıktı. Adem Yeşilyurt, Atilla Yaşrin, Aytuğ Akdoğan, Beyhan Dağcı, Bülent Karslıoğlu, Cemed Loma, Cihan Ülsen, Cihat Duman, Devrim Dirlikyapan, Didem Peker Başaran, Elçin Sevgi Suçin, Emre Varışlı, Ercan y Yılmaz, Erel Ali Gül, Esat Şenyuva, Eylem Te, Fulya Ordu Yürük, Göktürk Yaşar, Gülümser Çankaya, Gürkan Aydın, Mahir Özkan, Hasan Temiz, Hatice Nisan, Hayrettin Orhanoğlu, İrfan Yıldız, İsrafil Yıldız, Kemal Doğan, Kenan Sarıalioğlu, Levent Karataş, M. İnan Filiz, Mehmet Akif Yıldırım, Mehmet Aziz Seyrek, Mehmet Sezgin Sarı, Mehtap Meral, Merve Gündoğdu, Muhammet Erdevir, Nigâr Binti Osman, Oya Uysal, Recep Özkan, Selçuk Küpçük, Serkan Özer, Serkan Türk, Şerif Fatih, Şükrü Erbaş, Taha Eraslan, Ümran Ersin, Yasemin Uzun ve Zeliha Aypek bu sayının şairleri.

Onur Şahin’le ikinci kitabı Bun üzerine Ayşe Keskin, Ceren Biber’le ilk kitabı Hış üzerine Yiğit Kerim Arslan söyleşti.

Adnan Özer bu sayıda “Memet Fuat ve 1980 Kuşağı”na dair yazdı.

“Ajansta ‘Sansar’ var!” başlıklı yazısıyla Haydar Ergülen derginin dikkat çekici isimlerinden.

Genel Yayın Yönetmenliğini Umay Umay’ın, editörlüğünü Serkan Türk’ün yaptığı sadece Şiir dergisi, dilimizin yanı sıra bu ülkede yaşayan ve yazılan diğer dillerden şiir örneklerini de okurun dikkatine sunuyor.

Özel tasarımıyla dikkat çeken derginin kapağı Baver Doğanay imzalı. sadece Şiir dergisi mevsimlik periyoduyla okurlarla buluşmayı sürdürüyor.

Kafa grubunun yayınladığı dergiyi şiir okurları ülkenin her yerinde kitapçıların yanı sıra, Migros, D&R, CarrefourSA gibi mağazalardan da rahatlıkla bulabilecek.