Aylık öykü uygulaması Trendeki Yabancı’nın Eylül sayısı “şafaktan önce” temasıyla yayımlandı. İlhan Durusel, Semrin Şahin, Hanif Kureishi, Mehmet Berk Yaltırık, Haydar Ergülen ve Johnny Fuentes öyküleriyle sizleri bekliyor!

Tanıtım bülteninden:

Allegra Hyde, İlhan Durusel, Kadir Daniş, Nir Soffer-Dudek, Recep Şener, Khalil Nasif, Semrin Şahin, Korkut Kabapalamut, Youssef Rzouga, Hanif Kureishi, Deniz Tekin, Mary Sellers Evans, Sena Keskin, Sonat Yurtçu, Mehmet Berk Yaltırık, Howie Good, Gürçim Yılmaz, Haydar Ergülen, Johnny Fuentes, Elif Erdoğan bu sayıda sizlerle!

Trendeki Yabancı‘da online olarak ücretsiz okuyabileceğiniz Can Yayınları kitapları: Tekinsiz Hikâyeler, Mürver Ağacı, Dr. Jekyll ve Mr. Hyde, Yaman Adam, Şeytani Öyküler, Bir de Baktım Yoksun, Nyarlathotep, Evvelotel – Saklı, Sular Ne Güzelse, Bize Umut Gerek, Trajik Nüans, Yaz Korkuları, Yalnız Uyuyanlar İçin, Oysa Herkes Kendisiyle Meşgul, Yufka Yürek, Aşka İnanmayanlar İçin Aşk Öyküleri, Çok Özel İsimler Sözlüğü, Şen Saat, Gece Yolculuğu, Düşler, Kâbuslar ve Gelecek Masalları, Temiz Kâğıdı.

Trendeki Yabancı‘nın yeni sayısı, App Store ve Google Play Store’da yayında! Hemen indir, abone ol, cebinde hep bir hikâye olsun. Uygulamayı indirerek bugüne kadar çıkan tüm sayılara erişebilirsin.