26 Ekim 2021 Salı günü Doğan Taşdelen Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde düzenlenecek iki etkinlikte, edebiyatseverler yazarlarla buluşma şansı yakalayacak.

Çankaya Belediyesi’nin düzenlediği “5. Kadın Yazarlar Haftası” kapsamında Doğan Taşdelen Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde iki etkinlik gerçekleştirilecek.

26 Ekim 2021 Salı günü Gülten Akın Salonu’nda yapılacak etkinliklerin ilkinde Pınar İlkiz, “Kadın Hikâyeleri Yazmak” konulu söyleşi ile okurlarla buluşacak. 16.30-18.00 saatlerinde Sevilay Çelenk’in moderatörlüğünde yapılacak söyleşide, Pınar İlkiz’in “Hakikaten / Sevin Okyay Anlatıyor” adlı kitabı etkinliğe katılanlara ücretsiz olarak dağıtılacak.

“Dünyaya Yazmak: Bir Pencere Yeter Bana” başlıklı etkinlik ise 18.30-20.00 saatlerinde Meral Akbaş’ın moderatörlüğünde yapılacak. Söyleşide konuşmacı olarak yer alan Aysun Kara, Eda Çakmak, Hande Aydın ve Ayşe Başak Kaban’ın kitapları etkinliğe katılan misafirlere armağan edilecek.

Covid-19 tedbirleri kapsamında, etkinliğe katılacak edebiyatseverlerin aşı kartlarını ya da son 48 saat içinde yaptırılan negatif PCR test sonuçlarını ibraz etmeleri gerekmektedir. Aşı kartı ya da PCR test sonucu olmayanlar, etkinlik alanına kabul edilmeyecektir.